GREECE TOURS Cestovní kancelář

Řecko, Naxos, Hotel Lagos Mare

Specialista na Řecko

Cestovní kancelář GREECE TOURS PRAGUE - specialista na Řecko byla založena již na jaře roku 1990, letos tedy vstupuje do své dvacáté druhé sezóny. Vzhledem k řeckému původu majitelů byla od počátku cílem specializace na Řecko – jeho přírodní krásy, historii a kulturu.
V současnosti zajišťuje cestovní kancelář Greece Tours letecké pobytové a poznávací zájezdy téměř do všech turisticky atraktivních oblastí Řecka. Nabídka služeb a ubytování se každoročně rozšiřuje, v současnosti zahrnuje pobyty od studií a apartmánů a rodinných hotelů až po luxusní resorty se špičkovým servisem pro nejnáročnější klientelu. Na tomto webu si klienti mohou vybírat z různých typů pokojů nabízených  hotely vyšších kategorií  a okamžitě získat i přehled o cenách.
Spolupráce s ČSA a Travel Service na zajišťování charterových letů přináší záruku komfortu a maximální bezpečnosti. Všichni klienti jsou v rámci katalogových zájezdů pojištěni u Evropské Cestovní Pojišťovny, a.s..
Pro zájemce o individuální cestování připravuje cestovní kancelář GREECE TOURS zájezdy na míru podle  itinerářů klientů, organizuje služební cesty a nabízí i řadu dalších služeb.
Jako generální zástupce řecké společnosti Ventouris Ferries zajišťuje cestovní kancelář GREECE TOURS lodní lístky na trajekty mezi Itálií a Řeckem. Cestovní kancelář GREECE TOURS dokonale zná místní prostředí a její zkušení zástupci v pobytových místech poskytují klientům potřebné služby na profesionální úrovni.
Cestovní kancelář GREECE TOURS připravuje incentivní akce, semináře a kongresy v Řecku. Od roku 1993 také zajišťuje zahraniční cesty fotbalového klubu Amfora za kopanou, včetně tak exotických cílů jako Brazílie, Japonsko, Austrálie, Indonésie apod. Díky partnerství s Amforou mohou klienti cestovní kanceláře každoročně trávit dovolenou ve společnosti jejich členů při programu GT Clubu.
Cestovní kancelář GREECE TOURS - specialista na Řecko je členem Asociace cestovních kanceláří České republiky.

Vyhledat dovolenou
Destinace / lokalita
Strava
Kategorie ubytování
Cena na osobu
Název ubytování
Počet dospělých osob
Věk cestujících dětí
Odlet
- 
Přílet
- 
Destinace / lokalita
Strava
Kategorie ubytování
Cena na osobu
Název ubytování
Počet dospělých osob
Věk cestujících dětí
Odlet
- 
Přílet
- 
Last minute zájezdy
Vyberte si dovolenou dle
Novinky e-mailem
Jméno:

Příjmení:

Email:

Odhlásit z odběru novinek.