Dovolená Exotika

Pro ty z vás, kteří si chtějí užívat slunce a moře i v zimních měsících nabízíme nově zájezdy s exotickými cíli. Nabídku jsme připravili ve spolupráci s cestovní kanceláří Siam Travel International, která je jedním z největších touroperátorů specializovaných na exotické destinace a zajišťuje dovolenou pro náročné klienty. V posledních letech se dle nejprestižnější ankety v cestovním ruchu TTG Travel Awards pravidelně umisťuje mezi třemi nejlepšími touroperátory na Asii a Ameriku.
Vybrali jsme pro vás z našeho hlediska nejlepší nabídky do Spojených Arabských Emirátů, Thajska, Mexika, na Maledivy, Srí Lanku, Maritius a Kubu nebo do Dominikánské republiky. Další zájezdy a destinace budeme postupně přidávat. Téměř všude budete mít k dispozici česky mluvícího delegáta.

Doprava

Doprava do Mexika a na Kubu je zajištěna charterovými lety z Prahy bez přestupů, doprava do Thajska a dalších destinací je zajištěna garantovanými lety se společností Turkish Airlines nebo v pravidelných linkách. V souvislosti s dostupností letenek se uvedené termíny se mohou v některých případech drobně odlišovat, všechny údaje budou upřesněny při potvrzení rezervace. Rádi vám doporučíme také individuální spojení, výběr leteckých společností, délku pobytu a sestavíme nabídku zájezdů i s odlety z Vídně, Mnichova nebo Frankfurtu.
V případě jakýchkoli dotazů nás laskavě kontaktujte.
Kategorie:

Strava:Věk cestujících dětí:
Přehled zájezdů
: Řadit dle: ceny | názvu | stravy | lokality
V současné době bohužel neodpovídá Vašemu výběru žádný zájezd. Pokud máte přesto o služby v této lokalitě zájem, neváhejte nás kontaktovat.
Vyhledat dovolenou
Destinace / lokalita
Strava
Kategorie ubytování
Cena na osobu
Název ubytování
Počet dospělých osob
Věk cestujících dětí
Odlet
- 
Přílet
- 
Destinace / lokalita
Strava
Kategorie ubytování
Cena na osobu
Název ubytování
Počet dospělých osob
Věk cestujících dětí
Odlet
- 
Přílet
- 
Last minute zájezdy
Vyberte si dovolenou dle
Novinky e-mailem
Jméno:

Příjmení:

Email:

Odhlásit z odběru novinek.