Cestovní doklady na cestu do Řecka a na Kypr

Při přebírání voucherů a letenek v cestovní kanceláři GREECE TOURS anebo na letišti si pečlivě překontrolujte správnost všech údajů na letenkách i na poukazech k ubytování - voucherech. Dostavte se na letiště k odletu na svůj pobytový nebo poznávací zájezd do Řecka, na řecké ostrovy nebo Kypr ve stanovené době se všemi doklady.
Nezapomeňte cestovní pas, peníze, voucher, letenky, karty k pojištění a léky, které pravidelně užíváte! Jedete-li do Řecka nebo na řecké ostrovy autem, zjistěte si včas, do kterých průjezdních zemí budete potřebovat vízum. Pokud nejste občany České republiky a potřebujete pro návštěvu Řecka nebo Kypru vízum, musíte o něj s dostatečným časovým předstihem požádat Velvyslanectví Řecké republiky v Praze.
Děti zapsané v platném cestovním pasu rodiče mohou s rodičem, v jehož pasu jsou zapsány, překročit hranice bez vlastního cestovního dokladu do 26.června 2012. Po tomto datu musí mít děti vlastní cestovní doklad nebo nově občanský průkaz, který ale platí pouze pro cestování v Shengenském prostoru.
V případě, že nezletilé dítě cestuje v doprovodu jiné osoby, než je rodič nebo zákonný zástupce, doporučujeme ověřit u zastupitelského úřadu navštěvovaného státu, zda mimo platného cestovního dokladu nebude vyžadován také písemný souhlas rodičů (zákonného zástupce) s cestou dítěte do zahraničí.
Podrobné informace týkající se cestovních dokladů ČR lze nalézt na stránkách Ministerstva vnitra ČR.
Vyhledat dovolenou
Destinace / lokalita
Strava
Kategorie ubytování
Cena na osobu
Název ubytování
Počet dospělých osob
Věk cestujících dětí
Odlet
- 
Přílet
- 
Destinace / lokalita
Strava
Kategorie ubytování
Cena na osobu
Název ubytování
Počet dospělých osob
Věk cestujících dětí
Odlet
- 
Přílet
- 
Last minute zájezdy
Vyberte si dovolenou dle
Novinky e-mailem
Jméno:

Příjmení:

Email:

Odhlásit z odběru novinek.