ITQ Kodex

Cestovní kancelář GREECE TOURS od svého vzniku v roce 1990 věnuje kvalitě zájezdů a spokojenosti svých klientů velkou péči. Díky tomuto přístupu se nám daří minimalizovat výskyt negativních vlivů a eliminovat případné stížnosti na mimořádně malé procento.

V rámci dalšího zkvalitnění služeb pro letošní sezónu zavádíme ve spolupráci se společností Etics ITP pravidla pro objektivní řešení reklamací podle evropských standardů - ITQ kodex.

Kodex, který je používán na vyspělých trzích západní Evropy, představuje transparentní a jednotné řešení reklamací služeb cestovní kanceláře.

V rámci ITQ kodexu mají klienti nárok i na „ztrátu radosti z dovolené“ v případě závažných nedostatků nebo pochybení ze strany CK.

Kompenzace se poskytují podle objektivních kritérií uvedených v tabulce Kodex International Travel Quality pro cestovní kancelář GREECE TOURS.

Podmínkou pro uplatnění nároku na poskytnutí slevy podle kompenzační tabulky je reklamace případné vady přímo na místě u delegáta cestovní kanceláře Greece Tours. Systém kompenzací dle kompenzačních tabulek lze proto uplatnit pouze pro destinace, kde má CK GT zajištěné služby delegáta, tedy s výjimkou zájezdů na Mykonos, Korfu, Naxos,Paros, Attiku, Kypru, okružní plavby, okruhy po ostrovech a individuální pobyty.

ITQ Kodex GREECE TOURS ke stažení ve formátu PDF v češtině či angličtině.

Etics logo    Logo ITQ Kodex

Vyhledat dovolenou
Destinace / lokalita
Strava
Kategorie ubytování
Cena na osobu
Název ubytování
Počet dospělých osob
Věk cestujících dětí
Odlet
- 
Přílet
- 
Destinace / lokalita
Strava
Kategorie ubytování
Cena na osobu
Název ubytování
Počet dospělých osob
Věk cestujících dětí
Odlet
- 
Přílet
- 
Last minute zájezdy
Vyberte si dovolenou dle
Novinky e-mailem
Jméno:

Příjmení:

Email:

Odhlásit z odběru novinek.