Last minute Řecko, Kypr

- denně aktualizovaný výpis last minute zájezdů na Kypr

Last minute Řecko – to jsou stále oblíbenější zájezdy do Řecka a na řecké ostrovy. Pokud hledáte zájezd za opravdu výhodnou cenu a můžete se přizpůsobit vypsaným termínům, pak jsou last minute zájezdy Řecko to pravé pro vás. Všechny ubytovací kapacity z nabídky last minute pečlivě vybíráme na základě našich dlouholetých zkušeností s dovolenou v Řecku. Rezervujte si svůj last minute zájezd online a získejte navíc slevu za online rezervaci.

Cestujete sám nebo sama ?

Připravili jsme pro vás nabídku zájezdů bez příplatku za neobsazené lůžko i s kompletním přehledem hotelů, které nabízí jednolůžkové pokoje.

Last Minute letenky Řecko

Nabídku Last minute letenek do Řecka a na Řecké ostrovy naleznete zde.

Zobrazit výpis Last minute zájezdů Řecko s obrázky.

Věk cestujících dětí:
Kategorie:
Strava:
V současné době nenabízíme žádné Last minute zájezdy.
Prohlédněte si zatím nabídku našich pobytových zájezdů do Řecka a na řecké ostrovy, pobytových zájezdů na Kypr či poznávacích zájezdů a vyberte si destinaci pro svou dovolenou.
Nezapomeňte, že můžete využít také naší Mimořádné nabídky zájezdů za zvýhodněnou cenu.

Letenky Řecko Okružní plavby Řeckem Rodinné pokoje Lodní lístky

Ceny last minute jsou uvedeny v Kč na osobu a zahrnují základní pojištění asistenčních služeb a léčebných výloh od ECP, letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně aktuálního palivového příplatku. Ceny last minute jsou platné v minimálním počtu 2 osob platících cenu za dospělou osobu ve standardním pokoji, není-li uvedeno jinak. Třetí dospělá osoba, popřípadě další dospělé osoby platí stejnou cenu jako 1. a 2. dospělá osoba (není-li uvedeno jinak). Pro děti ve věku od 2 do 5 let poskytujeme slevu 300 Kč/dítě.

Last minute nabídka letenek do Řecka

QS1109 OW Larnaca- PRG 27.9. cena včetně poplatků 2.990 Kč
QS1122 OW PRG - Thessaloniki 30.09. cena včetně poplatků 2.500 Kč
Více letenek do Řecka

Volejte 222 329 962 nebo pište na info@greece-tours.cz