Lodní lístky Řecko

Lodní lístky na trajekty mezi Itálií a Řeckem zajišťuje cestovní kancelář GREECE TOURS pro jednotlivce i skupiny jako generální agent řeckých lodních společností na níže uvedených trasách.
Chcete-li se vydat do Řecka nebo na řecké ostrovy autem, zajistíme vám kromě lodních lístků také samostatné ubytování dle vašich požadavků.


BARI–KORFU–IGOUMENITSA
BRINDISI-KORFU-IGOUMENITSA
BRINDISI-ZAKYNTHOS-BRINDISI
BRINDISI-KEFALONIA-BRINDISI

Lodní řády k nahlédnutí zde.

ANCONA-IGOUMENITSA-PATRAS
BARI-CORFU-IGOUMENITSA-PATRAS

Lodní řády k nahlédnutí zde.

Zajišťujeme také lodní lístky na některé vnitrostátní linky:
Piraeus - Dodecanese
Piraeus - Heraclion Crete
Piraeus - Cyclades
Rafina - Cyclades

Orientační cenová kalkulace 2012

VENTOURIS FERRIES
BRINDISI-CORFU/IGOUMENITSA-BRINDISI
2 osoby
na palubě + auto
2 osoby
polohov. sedadlo + auto
2 dospělí + 2 děti
do 12ti let na
palubě + auto
2 dospělí + 2 děti
do 12ti let na
polohov. seadadlo + auto
Sezóna A 246 € 306 € 287 € 362 €
Sezóna B 322 € 376 € 374 € 442 €
Sezóna C 402 € 446 € 466 € 521 €

Výše uvedené nabídky jsou kalkulovány pro cestu tam i zpět ve stejné sezóně.
Palivový příplatek se aktuálně neplatí, v souvislosti s vývojem ceny ropy může být zaveden.

Informace k trajektové přepravě

Důležitá je včasná rezervace lodních lístků do Řecka a na řecké ostrovy, v sezóně především od poloviny července do poloviny srpna, bývají trajekty vyprodány. Ceny lodních lístků jsou stanovovány dle vytíženosti trajektů, v některých případech může jeden den navíc lístek zlevnit.

Doporučujeme koupit i zpátečního lístek, v některých případech bývá poskytována až 50% sleva na přepravu automobilu. Informujte se na zvláštní výhodné nabídky jednotlivých společností, např. pro rodiny s dětmi apod. Lodní společnosti nabízejí i dětské slevy, děti do 2 let za přepravu neplatí a děti od 2 do 12-ti let mají 50% slevu.

Při rezervaci lodního lístku na trajektovou přepravu vyplňte všechny kolonky důkladně, včetně velikosti vozu. Prověřte si, zda je v ceně lodního lístku i přístavní poplatek, v opačném případě musíte počítat s jeho doplacením při nalodění.

Při rezervaci kajuty na trajektech mezi Itálií a Řeckem berte v úvahu její umístění na lodi, zda je vnější či vnitřní, ve vícelůžkových kajutách můžete být ubytováni sami i s cizími lidmi. Informujte se také na výši stornopoplatků.

Při koupi lodního lístku do Řecka a na řecké ostrovy se zpáteční cestou "open", to znamená bez rezervace na konkrétní datum, doporučujeme zajistit si rezervaci co nejdříve, může se stát, že později bude vše obsazeno, zvláště v termínech na konci prázdnin. Majitelům vozů na zemní plyn doporučujeme, aby si ověřili, zda pro jejich vůz neplatí nějaká omezení.

S kempinkovými vozy lze u některých společností zaparkovat na vyhrazeném místě lodi a být ubytováni ve svém karavanu s možností napojení na přívod el. proudu, tzv. kempink na palubě.

Počítejte s tím, že v přístavu byste měli být nejpozději 2 hodiny před odplutím. Je potřeba nejprve dojít do kanceláře lodní společnosti, která vystaví palubní lístky pro cestující a vozidlo. Pokud v ceně lístku na trajekt mezi Itálií a Řeckem není zahrnut přístavní poplatek, hradíte ho přímo v kanceláři lodní společnosti. Dostavíte-li se k nalodění pozdě, lodní lístek vám propadá. Po celní a pasové kontrole můžete nalodit svůj vůz a spolucestující.

Řidiči musí po zaparkování auta na lodi zařadit první rychlostní stupeň, zatáhnout ruční brzdu, vůz uzamknout a opustit. Vůz nelze navštěvovat během plavby, proto je důležité si s sebou vzít všechny nezbytné věci. Po zajištění vozu se odeberete do své kajuty nebo na palubu. Doporučujeme, abyste si před vyplutím lodě důkladně prostudovali, kde se nachází prostory se záchrannými čluny pro případ nehody.

Některé společnosti provozující trajektovou přepravu mezi Itálií a Řeckem bezplatně přepravují i kočky a psy, zvířata pak mohou doprovodit své pány na palubu. Na lodi bývá zpravidla několik obchodů, barů a restaurací různých cenových kategorií, kde můžete příjemně strávit část cesty, některé lodě jsou vybaveny i bazény.

Vyhledat dovolenou
Destinace / lokalita
Strava
Kategorie ubytování
Cena na osobu
Název ubytování
Počet dospělých osob
Věk cestujících dětí
Odlet
- 
Přílet
- 
Destinace / lokalita
Strava
Kategorie ubytování
Cena na osobu
Název ubytování
Počet dospělých osob
Věk cestujících dětí
Odlet
- 
Přílet
- 
Last minute zájezdy
Vyberte si dovolenou dle
Novinky e-mailem
Jméno:

Příjmení:

Email:

Odhlásit z odběru novinek.