Poznávací zájezdy Řecko

Řecko představuje více než jen bohaté dějiny, tajemné mýty a báje, které známe z dětství. Splňte si své sny a navštivte s námi místa, o kterých jste dosud jen slyšeli. Řecko vás nezklame. Jak lépe poznat co nejvíce v krátkém čase? Cestovní kancelář Greece-Tours.cz pro vás připravila lákavé poznávací zájezdy, které odhalí víc, než jste o Řecku tušili.
Poznávací zájezdy do Řecka nabízejí možnost prohlédnout si nejvýznamnější památky řecké antiky, archeologické areály i proslulá umělecká díla v muzeích. Poznávací zájezdy Řecko provází vždy zkušený český průvodce, který překládá výklad řeckých průvodců. Poznáte i současné Řecko, ochutnáte místní speciality a seznámíte se s místním folklórem. Vybrat si můžete okružní cesty Řeckem, objevovat krásu řeckých ostrovů nebo si zvolit okružní plavbu po Egejském moři na lodích společnosti Louis Hellenic Cruises.
Program poznávacích zájezdů i okružních plaveb sestavujeme pečlivě tak, aby vám neuniklo nic z přírodní krásy Řecka a poznali jste ty nejkrásnější památky, život současného Řecka a oblíbená místa Řeků.

Pevninské poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy „Řecko“ jsou zájezdy, sloužící k poznání nejzajímavějších památek Řecka. Byzantské kláštery Meteora, výšlap na Olymp, Akropole, věštírna v Delfách či prohlídka rodiště Olympijských her… to si přece nemůžete nechat ujít. Poznávací zájezdy Řecko provází vždy zkušený český průvodce, který překládá výklad řeckých průvodců v archeologických areálech. Poznávací zájezdy Řecko lze kombinovat s týdenním pobytem u moře v oblasti Olympské riviéry nebo na Chalkidiki.

Poznávací zájezdy po ostrovech

Řecko je bez nadsázky zemí ostrovů, vždyť zaujímají téměř 20 procent z jeho celkové plochy. Ostrovy v Egejském a Jónském moři jsou pro návštěvníky z celého světa stále atraktivnější. Malé bílé domky s barevnými okenicemi, úzké klikaté uličky a tyrkysové moře vytvářejí nádhernou atmosféru ostrovního světa Řecka.

Lodní plavby

Okružní plavby na lodích společnosti Louis Cruises nabízí poznání řeckého ostrovního světa a pobřeží Středozemního moře. Na lodích je pro vás zajištěné pohodlné ubytování a stravování formou plné penze, během plavby se můžete slunit na palubě nebo koupat v bazénu, večery jsou věnovány zábavě.
Vyhledat dovolenou
Destinace / lokalita
Strava
Kategorie ubytování
Cena na osobu
Název ubytování
Počet dospělých osob
Věk cestujících dětí
Odlet
- 
Přílet
- 
Destinace / lokalita
Strava
Kategorie ubytování
Cena na osobu
Název ubytování
Počet dospělých osob
Věk cestujících dětí
Odlet
- 
Přílet
- 
Last minute zájezdy
Vyberte si dovolenou dle
Novinky e-mailem
Jméno:

Příjmení:

Email:

Odhlásit z odběru novinek.