Okružní plavby Řeckem

Okružní plavby  nabízí poznání řeckého řeckého ostrovního světa a pobřeží Středozemního moře. Každý den loď zakotví na nějakém zajímavém místě s významnými antickými nebo středověkými památkami.

Pokud vás organizované výlety po památkách nelákají, můžete se vylodit v přístavu, sami se procházet v úzkých ostrovních uličkách a poznávat atmosféru. A nemusíte se balit, váš domov je po celou dobu v kajutě na lodi. Na lodích renomované společnosti Louis Cruises máte zajištěno kromě pohodlného ubytování také stravování formou plné penze, platí se jen za nápoje. Během okružní plavby Řeckem můžete relaxovat, slunit se na palubě nebo zaplavat v bazénu. Nabízí se také wellness služby včetně různých druhů masáží a kadeřnického salónu. Jsou tu i obchody s možností bezcelních nákupů, kde si můžete kromě kosmetiky a alkoholických nápojů pořídit cestovní potřeby, drobné elektrospotřebiče a atraktivní oblečení nebo suvenýry. Večer se atmosféra na lodi změní v zábavní podnik. V barech hraje živá hudba různých žánrů od romantiky po jazz, otevírá se Kasino, ve větších sálech můžete sledovat ukázky muzikálů nebo se účastnit tematických večírků. Své kouzlo mají i romantické noční procházky po palubě lodi za šumění mořských vln a svitu hvězd. 

Kromě výše uvedených zájezdů zajišťujeme i další okružní plavby společnosti Louis Cruises. Prostřednictvím plavby na luxusní lodi tak můžete navštívit mnoho dalších zajímavých míst v Řecku, na řeckých ostrovech a pobřeží Středozemního moře.

Ceny zahrnují kromě vlastní plavby i leteckou dopravu z Prahy do Athén a zpět, 2 noclehy v Athénách se snídaní a související transfery. Bližší informace jsou uvedeny u objednávkového formuláře.
Plavby lze kombinovat s následným pobytem v Athénách
.


Vyhledat dovolenou
Destinace / lokalita
Strava
Kategorie ubytování
Cena na osobu
Název ubytování
Počet dospělých osob
Věk cestujících dětí
Odlet
- 
Přílet
- 
Destinace / lokalita
Strava
Kategorie ubytování
Cena na osobu
Název ubytování
Počet dospělých osob
Věk cestujících dětí
Odlet
- 
Přílet
- 
Last minute zájezdy
Vyberte si dovolenou dle
Novinky e-mailem
Jméno:

Příjmení:

Email:

Odhlásit z odběru novinek.