Řecko individuálně

Mykonos

Zájezdy do Řecka a na řecké ostrovy na míru

Je vaším snem poznávat současné Řecko, jeho památky a přírodní krásy, ale nevyhovují vám skupinové zájezdy nebo nabízené termíny? Chcete navštívit jiná místa, než nabízíme v katalogu Řecko 2012 a na webu? Toužíte si prohlížet muzea a místa proslavená z dějin v klidu, bez spěchu, který někdy provází organizované zájezdy? Máte-li vlastní představu, jak prožít své volné dny v Řecku, naplánujte si svou dovolenou sami. Se zajištěním zájezdů na míru máme dlouholeté zkušenosti. Obraťte se na nás a my vám zajistíme nejen letenky, lodní lístky a další služby, ale poradíme i s výběrem ubytování a sestavením itineráře pro zvolenou trasu, aby vaše cesta proběhla bez komplikací.
FLY AND DRIVE
Fly and drive je vhodný typ zájezdu především pro individuální cestovatele, kteří chtějí poznat nejvýznamnější památky řeckého starověku. Výhodou je možnost naplánovat si vlastní okruh pro poznání vybraných míst v Řecku. Klienti si po příletu vyzvednou na letišti auto a vydají se na cestu po předem stanovené trase. Ubytování je zajištěné na požadovaný počet dní, zpravidla se objednává několik dní v Athénách, jedno přenocování v Delfách, Olympii nebo Kalambace apod.

ISLAND HOPPING
Stále oblíbenější zájezdy, kdy během pobytu v Řecku poznáte několik ostrovů. Okruhy po ostrovech zajišťujeme pro individuální klienty a upravujeme je podle jejich itinerářů a s přihlédnutím k aktuálnímu lodnímu spojení. Kromě nabízených okruhů po ostrovech v Egejském moři lze připravit i řadu dalších kombinací. Můžete si zvolit například trasy Athény–Mykonos–Santorini, Athény–Naxos–Tinos, popřípadě jinou kombinaci ostrovů dle vlastního zvážení.

OKRUŽNÍ PLAVBY
Poznejte kromě řeckého ostrovního světa i zajímavá místa východního pobřeží Egejského moře během okružních plaveb. A nemusíte se balit, váš domov je po celou dobu v kajutě. Na luxusních lodích společnosti Louis Cruises máte zajištěno kromě pohodlného ubytování také stravování formou plné penze. Plavby lze kombinovat s pobytem v Athénách.

CESTY MIMO ZNÁMÉ CÍLE
Usnadníme vám individuální poznávání menších řeckých ostrovů bez rozvinuté masové turistiky, kam dosud nelétají charterové lety, jako například Paros, Naxos nebo Tinos. Doprava je letecky přes Athény, kde přestoupíte na vnitrostátní linku nebo na zvolený ostrov doplujete lodí.

SPOJENÍ POBYTŮ
Zkombinujte si zájezdy na dvou blízkých ostrovech. V průběhu jednoho zájezdu tak budete moci navštívit a poznat současně třeba Kos a Rhodos, Krétu a Santorini nebo Samos a Lesbos.

Vyhledat dovolenou
Destinace / lokalita
Strava
Kategorie ubytování
Cena na osobu
Název ubytování
Počet dospělých osob
Věk cestujících dětí
Odlet
- 
Přílet
- 
Destinace / lokalita
Strava
Kategorie ubytování
Cena na osobu
Název ubytování
Počet dospělých osob
Věk cestujících dětí
Odlet
- 
Přílet
- 
Last minute zájezdy
Vyberte si dovolenou dle
Novinky e-mailem
Jméno:

Příjmení:

Email:

Odhlásit z odběru novinek.