Jak objednat zájezd

Vyberte si z naší nabídky pobytový nebo poznávací zájezd. Máte-li konkrétní požadavky, popř. již máte zájem o určitý hotel, jehož název zbáte, můžete k výběru využít vyhledávač zájezdů.

Objednávka a prodej online:

 1. Výběr dovolené
  Na našich www stránkách můžete vyhledávat podle destinace, tématického cíle nebo dostupnosti kapacity v konkrétním časovém rozmezí. Po zvolení některého způsobu vyhledávání se zobrazí seznam odpovídajících zájezdů, ze kterého můžete vybírat.V detailu jednotlivých zájezdů jsou uvedeny popisy, fotografie, seznam dostupných termínů a především odkaz na rezervaci zájezdu.
 2. Rezervace vybraného zájezdu včetně volitelných příplatků
  1. Jednoduchým kliknutím na Objednat u konkrétního zájezdu a zvoleného termínu přejdete na rezervační formulář.
  2. Rezervační formulář vám kromě objednání zájezdu umožňuje zjistit celkovou cenu zájezdu, ověřit dostupnost a provést nezávaznou rezervaci.
  3. Zvolte typ pokoje, který odpovídá počtu cestujících osob. Můžete si zvolit i pokoj jednolůžkový, pokud ho hotel nabízí, popřípadě suity se soukromými bazény a další typy pokojů.
  4. Zadejte počet osob - dospělých a dětí podle věku (do dne návratu ze zájezdu nedovrší uvedený věk).
  5. Vyberte si volitelné služby, o které máte zájem - dokoupení stravování, připojištění, transfery atd. Vzhledem k tomu, že současný váhový limit pro zavazadla činí 15 kg, nabízíme také zakoupení navýšeného limitu váhy zavazadla apod.
  6. Chcete-li rezervaci provést online, zaškrtněte si slevové políčko.Podmínkou pro získání slevy za online rezervaci je vyplnění objednávky a okamžitá online úhrada kartou nebo bankovním převodem.
  7. Máte-li Slevový kód, můžete ho jednoduše uplatnit zadáním do příslušné kolonky.
  8. Pokud potřebujete přidat pokoj, klikněte na příslušné tlačítko a můžete pokračovat v rezervaci dalšího pokoje.
  9. Cena se kalkuluje automaticky dle vašich navolených možností. Rezervační systém sleduje a ověřuje, zda je kapacita dostupná, není zadanými osobami přeplněna či zda je zadána správná struktura poplatků.
  10. Po zadání základních kontaktů a způsobu doručení cestovních dokladů vygeneruje rezervační systém emailovou zprávu s potvrzovacím kódem, abychom zabránili zneužití vašich údajů. Email je odeslán okamžitě a je potřeba potvrdit jej kliknutím na uvedený odkaz. Tím je rezervace z vaší strany potvrzena a na stránce, která se po tomto potvrzení zobrazí, doplníte údaje spolucestujících.
  11. Následně obdržíte email s Potvrzením rezervace/návrhem Cestovní smlouvy, Všeobecnými smluvními a Pojistnými podmínkami . Prodávající si vyhrazuje právo zrušení rezervace v případě zcela zjevné tiskové chyby týkající se ceny nebo popisu zájezdu.
 3. Platba
  Po rezervaci zvolených kapacit máte možnost vybrat si způsob úhrady. Nejrychlejší a nejpohodlnější je platba platební kartou přímo online přes internet. Je vhodné ověřit si zda váš limit platební karty odpovídá požadované částce a zda vaše platební karta je pro platbu na internetu vhodná. Nejste-li si jisti, můžete to jednoduše jen vyzkoušet.

  Pokud platba kartou z uvedených důvodů neprojde, nebo tento způsob platby nepreferujete, můžete zaplatit bankovním převodem na účet uvedený v Potvrzení rezervace/návrhu Cestovní smlouvy, popřípadě složenkou či v hotovosti nebo kartou přímo v kanceláři.  Jako variabilní symbol vždy, prosíme, uvádějte pro správnou identifikaci platby rezervační číslo.

V případě jakýchkoli nejasností nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám vše vysvětlíme.

Objednávka a prodej telefonicky:

Zájezd můžete rezervovat telefonicky na číslech 222 319 366, 222 329 962, 724 241 584, 736 123 803, 776 861 929. Telefonicky lze provést jak předběžnou, tak závaznou rezervaci aniž byste nás museli navštívit osobně.
Doba platnosti rezervace je zpravidla tři dny, u zájezdů typu Last Minute může být pouze několik hodin. V době platnosti rezervace je potřeba potvrdit rezervaci složením zálohy 50 % z ceny zájezdu dle všeobecných podmínek. Pokud se jedná o rezervaci ve lhůtě kratší, než 30 dní před odletem, je nutno uhradit zájezd v plné výši, stejně jako v případě zájezdů typu Last Minute.

Osobně u nás:

Pokud to nemáte do centra Prahy daleko, můžete si zájezd vybrat přímo v naší kanceláři nebo nejprve rezervovat telefonicky a osobně pak závazně objednat a složit zálohu.
Nezapomeňte si jen zapsat rodná čísla, adresy, telefonní spojení všech účastníků zájezdu a případně e-mail alespoň jednoho účastníka.

U autorizovaného partnera:

Zájezd můžete rezervovat i závazně objednat také u některého z našich autorizovaných partnerů.

Úhrada zájezdu

Zájezd lze uhradit hotově či platební kartou v naší kanceláři, bankovním převodem nebo vkladem hotovosti přímo na náš účet 344 049 131/0100 KB či 3011282/0800 ČS, popřípadě poštovní poukázkou, variabilní symbol je shodný s číslem rezervace. Výše zálohy činí, není-li uvedeno jinak, 50 % z ceny zájezdu, doplatek je splatný 30 dnů před zahájením zájezdu.


Nabízíme Vám také možnost zakoupení dovolené na splátky.

Vyhledat dovolenou
Destinace / lokalita
Strava
Kategorie ubytování
Cena na osobu
Název ubytování
Počet dospělých osob
Věk cestujících dětí
Odlet
- 
Přílet
- 
Destinace / lokalita
Strava
Kategorie ubytování
Cena na osobu
Název ubytování
Počet dospělých osob
Věk cestujících dětí
Odlet
- 
Přílet
- 
Last minute zájezdy
Vyberte si dovolenou dle
Novinky e-mailem
Jméno:

Příjmení:

Email:

Odhlásit z odběru novinek.