Řecko na internetu

Řecko autem

Řecká centrála pro cestovní ruch - E.O.T.

Informační server Řecké centrály pro cestovní ruch. Cestovní průvodce, informace o přírodních a historických zajímavostech, řecká muzea a kulturní události v Řecku.
Řecko autem

Řecko autem

Informační server o Řecku a cestě autem přes Balkánský poloostrov. Místopisy, zápisky z dovolené, itineráře, popis cesty, zkušenosti turistů bez rozdílu způsobu dopravy, diskusní fórum a mnoho dalšího.
Řecké speciality a delikatesy D.M. Hermes

Řecké speciality a delikatesy

Společnost D.M. Hermes je výhradním dovozcem řeckých specialit a zabývá se velkoobchodem i maoobchodem. Dováží olivy, olivové oleje, sýry Feta, řecké jogurty, vína a nejrůznější řecké delikatesy.
E-radio.gr - řecký rádiový portál

E-radio.gr

E-Radio.gr - řecký rádiový portál. Všechna řecká rádia na jednom místě. Poslouchejte živě online řecké tradiční hity, laiko, eclectic, balady, řecké zprávy, sport, dance, rock, tradiční písně na nejlepších řeckých stanicích v Athénách, Soluni, na Kypru a řeckých internetových rádiích.
Stránky řeckého Ministerstva kultury

Řecké Ministerstvo kultury

Na stránkách řeckého Ministerstva kultury naleznete aktuální informace o řecké literatuře, hudbě, divadlu, tanci, filmu, kulturních akcích v Řecku, řeckých archeologických nalezištích, monumentech a museích.
Alternativní turistika v Řecku

Alternativní turistika v Řecku

Informace o alternativních možnostech trávení dovolené v Řecku. Máte zájem o aktivní dovolenou, ekoturistiku, geoturistiku, návštěvu řeckých národních parků, agroturistiku, archeologii, cestování za kulturou v Řecku a na řeckých ostrovech či gastronomii? Řadu zajímavých a užitečných informací naleznete na stránkách alternativegreece.gr.
Vyhledat dovolenou
Destinace / lokalita
Strava
Kategorie ubytování
Cena na osobu
Název ubytování
Počet dospělých osob
Věk cestujících dětí
Odlet
- 
Přílet
- 
Destinace / lokalita
Strava
Kategorie ubytování
Cena na osobu
Název ubytování
Počet dospělých osob
Věk cestujících dětí
Odlet
- 
Přílet
- 
Last minute zájezdy
Vyberte si dovolenou dle
Novinky e-mailem
Jméno:

Příjmení:

Email:

Odhlásit z odběru novinek.