Poděkování za věrnost

Karta stálého klienta Karta stálého klienta Vážíme si přízně a důvěry našich Stálých klientů, kteří služby cestovní kanceláře GREECE TOURS využívají opakovaně. A neustále se spolu se svými spolupracovníky v Řecku snažíme tuto důvěru nezklamat. Kromě úsilí o vylepšování standardu poskytovaných služeb nabízíme Stálým klientům slevy a řadu výhod:

• Stálým klientům každoročně zasíláme nové katalogy na nadcházející sezónu
• Zajišťujeme bezplatnou rezervaci konkrétního pokoje u apartmánových domů Maik a Maria
• Vycházíme vstříc individuálním požadavkům na termín a typ ubytování
• Připravujeme zdarma kalkulace na ubytování mimo katalogovou a webovou nabídku
• Poskytujeme mimořádné cenové zvýhodnění zakoupeného zájezdu, doporučíte-li nabídku naší cestovní kanceláře vašim kolegům, přátelům či známým. Za každého nového klienta, kterého nám doporučíte, získáváte bonus 400 Kč, který se odečte z ceny Vašeho zájezdu
• Pokud v letošním roce nemůžete na dovolenou odjet, získají uvedenou slevu Vámi doporučení zákazníci anebo vyplatíme uvedený bonus přímo Vám
• Zajišťujeme držitelům karty Stálého klienta bonusy v řeckých tavernách, prodejnách řeckých potravin i dalšího zboží a služeb. Během roku budeme tyto stránky doplňovat další atraktivní nabídky.

Pokud jste s námi cestovali do Řecka, na řecké ostrovy nebo Kypr alespoň dvakrát a kartu Stálého klienta dosud nemáte, kontaktujte nás, obratem vám ji zašleme.

Poskytované slevy

Ve snaze o zjednodušení slevového systému zavádíme pro nadcházející sezónu slevy v procentech. Na rozdíl od slevy pevnou částkou, poskytované v předchozích letech jen pro dospělé osoby, nyní zvýhodnění získáte, při splnění níže uvedených podmínek, i pro děti. Klienti, kteří s námi cestovali do Řecka, na řecké ostrovy nebo Kypr alespoň dvakrát, získají při rezervaci zájezdu přímo v naší cestovní kanceláři GREECE TOURS anebo při rezervaci online prostřednictvím našeho webu:

Do 15.12.2011 slevu* 10 %

Do 15. 1. 2012 slevu* 9 %

Během sezóny slevu* 8 %

Slevu Stálého klienta můžete kombinovat se slevou za online rezervaci. Pokud už znáte místo svého pobytu, můžete si zájezd objednat prostým kliknutím a vyplněním rezervačních údajů na našem webu. Úhradu zálohy nebo celé částky lze provést platební kartou zabezpečenou platbou online přes internet nebo bankovním převodem. Uspoříte čas a získáte další cenové zvýhodnění za provedení rezervace online. Slevový kód pro uplatnění slevy vám sdělíme v naší kanceláři.

BONUSY PRO STÁLÉ KLIENTY

Pro rok 2012 jsme pro naše věrné zákazníky – držitele karty Stálého klienta domluvili níže uvedené bonusy a slevy. Bude-li se vám stýskat po Řecku, můžete si zajít do řecké taverny, nakoupit řecké speciality nebo další výrobky. S kartou Stálého klienta získáte níže uvedené slevy:

Řecké taverny, restaurace a kavárny sleva 10 %

TAVERNA THESSALONIKI
Vltavská 168, 252 06 Davle
tel: 257 770 225, 777 665 092
TAVERNA OLYMPOS
Kubelíkova 9, 130 00 Praha 3
tel.: 222 722 239
www.taverna-olympos.eu
KAVALA – řecká restaurace
Charlese de Gaulla 5, Praha 6
tel.: 224325 181
www.kavala-praha.cz
ŘECKÝ RESTAURANT U JORGOSE
Hotel Chodov, Mírové hnutí 2137/7, 149 00 Praha 4
tel.: 721 512 303
www.ujorgose.cz/


KAVÁRNA HALF AND HALF Václavské nám. 51, Praha 1


Řecké potraviny sleva 10 %

• OLYMPIA DELIKATESY A VÍNA Radhošťská 1 a, Praha 3 - Vinohrady
• OLYMPIA DELIKATESY A VÍNA Budějovická 1667/64, OC DBK, Praha 4, tel: 777 704 943
• www.recky-obchod.cz tel: 724 32 55 02
• www.olympia-gyros.cz - nově na Vinohradech 1.originální gyros&mini pekárna v Praze!
Originální řecké obchody OLYMPIA v Praze nabízejí bohatý sortiment tradičních řeckých produktů včetně jogurtů, sýrů, oliv, olivového oleje, desertů, řeckých vín a destilátů.


Řecké potraviny sleva 5 %Řecká přírodní kosmetika sleva 15 %


E-SHOP www.giagia.cz, nabízející kosmetiku MASTIC SPA, tel.: 274 782 410, možné je i osobní vyzvednutí na adrese Notia, Blanická 16, Praha 2
Mastic Spa je tradiční řecká přírodní kosmetika s obsahem léčivé pryskyřice mastichy. Tato pryskyřice stromu řečík lentišek se ve své účinné formě získává na jediném místě na světě, v jižní části ostrova Chios. Její výjimečnost platí již od starověku, kdy byla ceněna jako přísada jídel, kosmetiky i jako první evropská žvýkačka.


Ostatní nabídky sleva 10 %

JANIS FASHION
butik s módními oděvy
Václavské nám 49
Praha 1
JANIS SHOES
butik s módními oděvy
Václavské nám 49
Praha 1

EVROPSKÁ CESTOVNÍ POJIŠŤOVNA, a.s.
Křižíkova 237/36a, 186 00 Praha 8, www.evropska.cz
Sleva na pojištění Single Trip, MultiTrip a LongPass pro všechny vaše individuální cesty do zahraničí.

Podmínky uplatnění slev

* Slevy poskytujeme do vyčerpání kapacit vyčleněných pro uvedené nabídky. Veškeré slevy musí být uplatněny při rezervaci zájezdu s uhrazením stanovené zálohy, nemohou být nárokovány dodatečně. O slevu se snižuje doplatek zájezdu. Slevy se nesčítají, nejsou přenosné a neposkytují se u zvýhodněných nabídek a zlevněných zájezdů typu last minute, akční ceny, early booking apod. V případě nároku na více slev je vždy poskytnuta sleva, která je pro klienta nejvýhodnější.. U procentních slevových sazeb se slevy kalkulují z celkové ceny zájezdů včetně letištních tax, neposkytují se jen z připojištění, příplatků za doobjednané stravování, taxi transferů, pokud nejsou součástí ceny, a dalších fakultativních služeb. Maximální výše slevy na osobu je 3 000 Kč.

Vyhledat dovolenou
Destinace / lokalita
Strava
Kategorie ubytování
Cena na osobu
Název ubytování
Počet dospělých osob
Věk cestujících dětí
Odlet
- 
Přílet
- 
Destinace / lokalita
Strava
Kategorie ubytování
Cena na osobu
Název ubytování
Počet dospělých osob
Věk cestujících dětí
Odlet
- 
Přílet
- 
Last minute zájezdy
Vyberte si dovolenou dle
Novinky e-mailem
Jméno:

Příjmení:

Email:

Odhlásit z odběru novinek.