Proč Řecko s Greece Tours?

Od roku 1990, kdy se soustředíme na naše milované Řecko, jsme získali mnoho cenných poznatků a zkušeností, navázali řadu kontaktů a projeli většinu atraktivních oblastí této nádherné země. Bez nadsázky proto můžeme říci, že v Greece Tours známe Řecko dobře a neprodáváme jen zájezdy. Naším hlavním cílem skutečně je, aby se vám s námi v Řecku líbilo a svou dovolenou jste si užili podle svých představ.

1. Milujeme Řecko

Zeptejte se nás na cokoliv, co vás v souvislosti se soukromou nebo pracovní cestou do Řecka nebo na řecké ostrovy napadne. Vždy vám rádi poradíme a vynasnažíme se zajistit všechno, s čím budete potřebovat pomoci.

2. Máme rozsáhlou nabídku ubytování

Nabízíme výběr z více než 150 hotelů, vil, apartmánů a studií všech kategorií v 70 letoviscích pevninského i ostrovního Řecka! Kromě pečlivě vybraných objektů, popsaných na tomto webu, pro vás můžeme zajistit ubytování i v dalších hotelech po celém Řecku. V průběhu celého roku zařazujeme na náš web nové nabídky ubytování do Řecka a na řecké ostrovy.

3. Nabízíme výběr typu pokoje

U jednotlivých hotelů se v objednávce zájezdu zobrazuje řada dalších možností ubytování pro vaši dovolenou v Řecku, vždy s konkrétní cenou. Stačí jen vybrat si termín zájezdu u zvoleného hotelu, kliknout na Objednat a v objednávkovém formuláři rozbalit typ pokoje. Jednoduše tu zjistíte i ceny jednolůžkových pokojů, pokud je zvolený hotel nabízí.

4. Umožňujeme výběr stravování pro vaši dovolenou

U řady nabízených zájezdů si můžete objednat stravování od snídaně až po all inclusive. Je na vás, zda zvolíte jen snídaně a budete ochutnávat speciality řecké kuchyně v místních tavernách anebo se rozhodnete pro plnou penzi v hotelu.

5. V ceně všech zájezdů je zahrnuto pojištění

V cenách všech katalogových zájezdů do Řecka a na řecké ostrovy je zahrnuto základní pojištění BASIC, zajišťované prostřednictvím Evropské Cestovní Pojišťovny, a.s. Toto pojištění zahrnuje pojištění léčebných výloh v zahraničí až do 2,4 mil. Kč, asistenční službu po 24 hodin denně, zajištění lékařského převozu, repatriaci a vyslání opatrovníka.

6. Zajišťujeme transfer do a z hotelu taxíkem

Již řadu let poskytujeme pro pohodlí svých klientů u zájezdů do hotelů vyšších kategorií v Řecku a na řeckých ostrovech transfery taxíkem. V popisu hotelů u Speciálních služeb zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme, u kterých hotelů je transfer taxíkem zahrnutý v ceně. V případě zájmu lze transfer taxíkem zajistit i u jiných hotelů.

7. Organizujeme individuální cesty

Pokud vám skupinové zájezdy nevyhovují a máte vlastní představu, jak prožít své volné dny v Řecku, naplánujte si svou dovolenou sami. My vám dodáme dobrou radu, zajistíme letenky, ubytování a další služby. Plánujete-li cestu do Řecka vlastním vozem, objednejte si u nás třeba jen ubytování ve zvolené lokalitě v Řecku. Nabízíme také zájezdy typu Island hopping, kdy během svého pobytu v Řecku můžete poznat několik ostrovů.

8. Prodáváme charterové letenky do Řecka

Rozhodnete-li se cestovat do Řecka sami, nabízíme možnost zakoupení samostatných charterových letenek do všech našich cílových destinaci za výhodné ceny. Bližší informace včetně termínů a cen.

9. Rezervujeme lodní lístky na trajekty

Zajišťujeme lodní lístky pro jednotlivce i skupiny na trajekty mezi Itálií a Řeckem od společností Ventouris Ferries a Blue Star Ferries.

10. Nabízíme pronájem aut v Řecku

Před svým odletem do Řecka nebo na řecké ostrovy si můžete v naší cestovní kanceláři zajistit pronájem auta renomovaných mezinárodních autopůjčoven i osvědčených místních společností ve vybrané kategorii, na zvolený termín a počet dní. Orientační ceny pronájmu aut

11. Poskytujeme spolehlivý delegátský servis

Naše delegátky jsou v Řecku jako doma a ochotně vám poskytnou všechny potřebné a užitečné informace potřebné pro váš pobyt. Doporučí i vhodné výlety, zajistí pronájem auta a další potřebné služby.

12. Zajišťujeme pořádání firemních akcí

Organizujeme semináře, kongresy a incentivní akce v Řecku, včetně kompletního servisu, zahrnujícího konzultace k výběru vhodné destinace. Vzdělávací akce na atraktivních místech v Řecku a na řeckých ostrovech jsou nesporně účinnou motivační složkou. Na místě pro vás zajistíme různé speciální služby, kromě pronájmu přednáškových sálů s příslušným vybavením, exkurze v provozech apod.

13. Organizujeme svatby v Řecku

Zprostředkujeme svatební obřad v Řecku. Informace k dokumentům, potřebným pro uzavření sňatku, vám rádi poskytneme v naší kanceláři.

14. Slevy a výhody pro stálé klienty

Pokud jste s námi cestovali alespoň dvakrát, získáváte slevy a výhody Stálého klienta.

V případě jakýchkoli dotazů nám neváhejte zavolat, rádi vám poskytneme více informací!

Vyhledat dovolenou
Destinace / lokalita
Strava
Kategorie ubytování
Cena na osobu
Název ubytování
Počet dospělých osob
Věk cestujících dětí
Odlet
- 
Přílet
- 
Destinace / lokalita
Strava
Kategorie ubytování
Cena na osobu
Název ubytování
Počet dospělých osob
Věk cestujících dětí
Odlet
- 
Přílet
- 
Last minute zájezdy
Vyberte si dovolenou dle
Novinky e-mailem
Jméno:

Příjmení:

Email:

Odhlásit z odběru novinek.