Svatba jako z pohádky? Svatba v Řecku.

Svatba v Řecku

Říci si své „ANO“ na romantické pláži při západu slunce je reálnější, než si myslíte. Splňte si svůj sen a zažijte svatební obřad jako z pohádky. Prožít nezapomenutelnou svatbu v Řecku, můžete i vy. Poradíme vám, jak vše zajistit.

Představa svatebního obřadu v cizině je pro mnohé z nás asi nereálná. Svatba v Řecku je však dosažitelnější, než si myslíte. Svatbu jako z pohádky tak můžete prožít i vy, stačí jen vše dobře promyslet a včas naplánovat. Svůj manželský slib si můžete dát na některém z romantických ostrovů: Santorini, Kréta, Rhodos nebo Kos. Záleží jen na vás, vašich představách a možnostech jaké místo si pro svůj „velký den“ vyberete.

Kde se může svatební obřad konat?

Stejně jako v zamilovaných filmech se i vaše svatba může odehrávat na pláži při zapadajícím slunci, na hotelové terase s výhledem na moře, před kouzelnými kostelíky anebo i na místním na úřadě. V Řecku působí celá řada svatebních agentur, které zajistí vše potřebné: květiny pro nevěstu, korzáž pro ženicha, fotografa i občerstvení. Naše cestovní kancelář Greece-Tours.cz zná Řecko velmi dobře a spolupracuje s těmi nejlepšími agenturami. V uplynulých letech jsme se podíleli na zajištění řady překrásných svateb, mimo jiné na utajené svatbě Karla Šípa.

Pravá svatba nebo symbolický „obřad na oko“? Chcete-li mít svatbu v Řecku, můžete zvolit civilní svatbu, církevní obřad nebo jen symbolický „obřad na oko“. Církevní obřad mohou mít pouze snoubenci pokřtění podle pravoslavného dogmatu. Realizace civilního obřadu s kulisou nádherných scenérií je však poměrně jednoduchá. Nebudete-li mít svoje svědky, lze se na místě dohodnout s našimi delegáty, kteří vám pomohou i s dojednáním všech souvisejících záležitostí.

Pro svatbu v Řecku je třeba zařídit potřebné formality ještě před plánovanou dovolenou. Pokud však nechcete plánovat a zatěžovat se získáváním potvrzení, zařídíme pro vás jen symbolický obřad.
Při „obřadu na oko“ probíhá vše jako při pravé svatbě. Přítomni jdou oddávající, ženich a nevěsta, svědci. Na svatbě je samozřejmě květinová výzdoba i občerstvení a romantickou atmosféru zaznamenává fotograf. Celou svatbu si báječně užijete, pořídíte si nádherné fotografie a formální obřad si „odbudete“ až po návratu z dovolené na úřadě v ČR.

Jak dlouho dopředu je třeba svatbu v Řecku naplánovat?

Pro svatbu v Řecku je třeba zařídit potřebné formality s předstihem ještě před plánovanou dovolenou. Potřebujete především rodné listy, potvrzení o právní způsobilosti k sňatku a prohlášení o rodinném stavu. V případě sňatku rozvedených osob je nutné dodat i doklad o rozvodu. Všechny dokumenty úředně přeložené do řečtiny a ověřené na Řeckém velvyslanectví se předkládají místní agentuře v Řecku 40 dní před plánovaným datem obřadu.
Vyřizování formalit a úředních překladů může trvat i o něco déle, proto je třeba vybírat zájezd dopředu a plánovat. Zařídit pravou svatbu v Řecku s Last minute zájezdem opravdu nedokážeme. Pokud se však rozhodnete svatbu v Řecku realizovat s předstihem, pro vaše „ANO“ uděláme maximum. Detailní informace o všech dokladech a potvrzeních, které jsou potřebné pro svatbu v Řecku, vám rádi poskytneme na požádání v naší kanceláři.

Kolik stojí svatba v Řecku? Realizace svatby v Řecku rozhodně není cenově nedostupná. Základní svatební balíček začíná již na 6.900 Kč. Vše záleží na vašich představách a požadavcích: na občerstvení, na květiny, na počtu hostů a výzdobě. Romantický svatební obřad může proběhnout i bez hostů, kdy vám za svědky půjdou naši delegáti. Některé hotely na ostrovech Santorini, Kréta a Rhodos nabízejí speciální balíčky, zahrnující svatební obřad i následující líbánky za speciální ceny. Přesnější cenovou kalkulaci vám na základě vašich požadavků rádi sestavíme v naší kanceláři.

Splňte si svůj sen a zažijte svatbu jako z pohádky.

Kontaktujte nás!
Vyhledat dovolenou
Destinace / lokalita
Strava
Kategorie ubytování
Cena na osobu
Název ubytování
Počet dospělých osob
Věk cestujících dětí
Odlet
- 
Přílet
- 
Destinace / lokalita
Strava
Kategorie ubytování
Cena na osobu
Název ubytování
Počet dospělých osob
Věk cestujících dětí
Odlet
- 
Přílet
- 
Last minute zájezdy
Vyberte si dovolenou dle
Novinky e-mailem
Jméno:

Příjmení:

Email:

Odhlásit z odběru novinek.