Hotel Yria Hotel Resort 5*

|

Poloha

Hotel Yria se nachází na ostrově Paros, pouhých 100 metrů od pláže Parasporos. Hlavní město Parikia je v dosahu 3 kilometrů a letiště je vzdálené 4 kilometry.

Vybavení

dvě restaurace, bar,
minimarket,
knihovna s možností zapůjčení CD a DVD a přístupem na internet,
internetový kout v lobby baru

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a suity,
mramorová koupelna s vanou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle,
SAT/TV, DVD, hudební kanály, připojení na internet, minibar, trezor a balkón nebo terasa
Ubytování lze zajistit i v dalších typech pokojů vyšších kategorií, popřípadě vilách. Pro jejich popisy a ceny nás neváhejte kontaktovat.

Stravování

snídaně formou bufetu
Relaxace & Wellness

Spa centrum

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu

Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Kontakt na hotel

www.yriahotel.gr
Prohlédněte si pozici ubytování Yria Hotel Resort5* na .
Aplikace využívá satelitních snímků, které nejsou vždy zcela aktuální. Skutečnost vždy odpovídá výše uvedenému popisu.

Hotel Yria Hotel Resort 5*

 - NABÍZENÉ TYPY POKOJŮ

Dvoulůžkový pokoj Superior

Interiér 28-32 m². Elegantně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s vanou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, SAT/TV, DVD přehrávač, dva hudební kanály, připojení na internet, minibar, trezor a balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 osoby.

Junior suita

Interiér 34-38 m². Elegantně zařízené klimatizované pokoje s obývací částí a ložnicí s king size lůžkem nebo dvoulůžkem, koupelna s vanou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, SAT/TV, DVD přehrávač, dva hudební kanály, připojení na internet, minibar, trezor a balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 osoby.

Executive suita

Interiér 62-68 m². Elegantně zařízené klimatizované pokoje s king size lůžkem nebo dvoulůžkem, koupelna s vanou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, SAT/TV, DVD přehrávač, dva hudební kanály, připojení na internet, minibar, trezor a balkón nebo terasa. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a dítě.

Pool experience suita

Interiér 62-68 m². Elegantně zařízené klimatizované pokoje s king size lůžkem nebo dvoulůžkem s privátním bazénem, koupelna s vanou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, SAT/TV, DVD přehrávač, dva hudební kanály, připojení na internet, minibar, trezor a balkón nebo terasa. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a dítě.

Mezonet

Interiér 58-62 m². Klimatizovaný mezonet se skládá ze dvou pater, každé patro má svou ložnici s king size lůžkem a dvoulůžkem, dvě koupelny se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, SAT/TV, DVD přehrávač, připojení na internet, minibar, trezor, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 4 dospělé osoby a dítě.

Yria residence

Interiér 136 m². Klimatizovaná residence se skládá ze dvou oddělených ložnic s king size lůžkem a dvoulůžkem, obývacího pokoje, koupelny se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, SAT/TV, DVD přehrávač, připojení na internet, minibar, trezor, terasa o velikosti 100m2 s venkovním posezením. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti.
TERMÍNY A CENY

Vašemu výběru v současné době neodpovídá žádný zájezd

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu

Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Cena zahrnuje

  • první noc v hotelu Sofitel Athens Airport se snídaní,
  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • lleteckou dopravu Praha – Athény - Paros a zpět v optimální knihovací třídě, váhovým limitem zavazadla 23 kg a palubním cateringem,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

  • služby delegáta,
  • připojištění – bližší informace zde,
  • místní pobytovou taxu, více na Informace k cenám.
Cena zájezdu je kalkulována s cenou letenky v optimální knihovací třídě aktuální v době kalkulace. Pokud tato třída již není k dispozici, bude cena zájezdu přepočtena dle aktuální ceny letenky.

Délka zájezdu se může dle všeobecných podmínek změnit v závislosti na konkrétních časech příletů a odletů. Dětské ceny platí pro děti, které v den návratu nedovrší stanovenou věkovou hranici.
Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na možnou chybu u publikovaných cen, pro prodávajícího i kupujícího je závazná pouze cena uvedená na platné cestovní smlouvě!